Број на оглас: 3808227
Објавен на: 13.05.2021, 11:48
1 / 3

P40 pro

430 € Цената е фиксна
Марка:
Huawei
Модел:
P40 pro
Боја:
Black
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Donesen od germanija koristen 4 meseci perfekna sostojba so originalna maska od spigen. Bez zameni