Број на оглас: 3805609
Објавен на: 05.05.2021, 00:32
1 / 11

VW POLO 1.4TDI 🚘,,ENTERIERAUTO,,🚘

2.999 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOVOGODIŠNI POPUSTI....🚘🚘🚘🚘
🚘🚘🚘 070 80 84 84 🚘🚘🚘
NOV UVOZ
PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA
FUL OPREMA
1.4TDI 75KS EKONOMIČEN SO POTROŠUVAČKA OD 3-4L NA 100KM
REALNI KM-MOZE PROVERKA VO SERVIZ PO VAŠA ŽELBA
ZA POV INFO 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55