Број на оглас: 3804427
Објавен на: 09.05.2021, 08:59
1 / 3

Запрежна кола, којнска кола, zaprezna kola, kojnska kola

1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Продавам запрежна кола.
Цена по договор.
070-290-938
Пеце