Број на оглас: 3802013
Објавен на: 04.05.2021, 16:54
1 / 12

VW TOURAN 2.0TDI MATCH MOZNA E ZAMENA !!!

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Touranot e donesen od germanija vtor sopstvenik sum so uredna servisna kniska naj visoko nivo na oprema 5 sedista voziloto e bukvalno novo(carina moze za 1den)
☆MOZNA E ZAMENA ZA VW PASSAT COMBI MODEL B7 ILI B8 ☆
INFO NA

071 900 157
MOZE I NA VIBER