Број на оглас: 3798880
Објавен на: 09.05.2021, 19:20
1 / 2

Vikendica vo selo Izvor Kicevo

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Selo Izvor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vikendica vo selo Izvor Kicevo, vo prekrasen del so preubava priroda..vo blizina od 20 m od patot Kicevo-Ohrid.