Број на оглас: 3795904
Објавен на: 05.05.2021, 00:41
1 / 8

So prodava Skoda oktavia 1.4benzin/plin

3.300 €
Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2008
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo prfektna sostojba
Poseduva ABS so ESP sistem za proliguvanje
Airbag,originalno radio,zacuvan enterier,greaci na retrovizori,elektricno servo,atestiran plinski used solidi gumi