Број на оглас: 3795247
Објавен на: 17.05.2021, 22:44
1 / 11

Mercedes A 170

1.111.110 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes A-class 170CDI 90KS 98godina , registrirana do 09.2021godina, redovno odrzuvana i servisirana, posleden redoven servis napraven pred 3.000km ulje , site filtri plus golem servis , smeneti potisna ploca, korpa , lamela i zamaec, zimski gumi Michellin, dva kluca.
Moze da se vidi bilo koe vreme.
Cena po dogovor (bez zameni )
076/353-700