Број на оглас: 3795071
Објавен на: 05.05.2021, 00:43
1 / 5

MAUS I MAUSPAD EVEREST SGM-X7 USB za gaming

400 МКД

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Вид на оглас: Се продава


Extra maus za gaming zaedno so mauspad
Moze i zaedno so slusalki cel set 800den
Imam 3 kompleta