Број на оглас: 3792817
Објавен на: 04.05.2021, 22:35
1 / 12

OPEL CORSA 1.2 - 59KW (80HP)

4.300 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
AutoZentrum
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.2 / 59KW (80HP) / БЕНЗИН
УВЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈА
Менувач: Рачен
Гориво: Бензин
Боја: Сива
Година на производство: 2009
Прва регистрација: 17.03.2009
Поминати километри: 119.853
100% гаранција на километри
Оригинална сервисна книшка
Претходен сопственик само еден
Два оригинални клуча


АутоЦентрум увезува половни автомобили од ЕУ (Германија, Франција, Холандија, Италија)
Автомобилите пред увоз се детално прегледани во земјите од каде што се купени и истите пристигаат со целосна сервисна историја - сервисна книшка !
Сите автомобили се во одлична состојба
100 % гаранција на километри