Број на оглас: 3790689
Објавен на: 11.05.2021, 07:24
1 / 4

Kupuvam koli na bg ili stranski tabli za delovi

1 €
Марка:
BMW
Модел:
120
Година:
2019
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam koli na bg ili stranski tabli celi za delovi pod cena od realnata
Ponudi na viber 078257666