Број на оглас: 3789161
Објавен на: 16.05.2021, 21:36
1 / 11

Korpa za Traktor 1.5 mt siroka

1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Korpa 1.5 mt sirina Asistan.
Kipa i kreva na cilindar
Cena.950