Број на оглас: 3787110
Објавен на: 14.05.2021, 04:20
1 / 11

GUMI -MICHELIN 255/55R18 -M+S

1 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
255
Висина:
55
Дијаметар:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM za JEEP GRAND CHIROKI BANDASI 18 5X12.7i 4 GUMI MICHELIN 255/55R18-M+S VOZENI EDNA SEZONA GUMITE SE SUPER

tel 075 37 38 39