Број на оглас: 3785415
Објавен на: 19.10.2021, 20:41
1 / 7

Traktor

3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


IMT 5170
Traktorot e vo neispravna sostojba.

Goran 071331114