Број на оглас: 3785136
Објавен на: 07.05.2021, 22:19
1 / 3

Velosiped bmx

50 € 2.900 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
20 "
Големина на рам:
12 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Ispraven velosiped super gumi.brzinec