Број на оглас: 3785030
Објавен на: 26.04.2021, 23:28
1 / 7

Bmw

1.400 €
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
98 kw / 133 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vo odlicna sostojba