Број на оглас: 3784511
Објавен на: 04.05.2021, 23:12
1 / 1

Senzor za visok pritisok za 1.9 jtd

30 €
Марка:
Fiat
Модел:
1.9 jtd
Tип на делови:
Електрични делови

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam senzor za visok pritisok za 1.9 jtd motor.
Senzorot e ispraven.