Број на оглас: 3783265
Објавен на: 23.10.2021, 05:12
1 / 12

Камион кипер VOLVO 420

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Се продава одлично зачуван кипер
Со 12 гланц нови гуми
Регистриран цела година