Број на оглас: 3782051
Објавен на: 25.04.2021, 21:47
1 / 5

Се продава томос автоматик

300 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Моторот е во одлична состојба со нови гуми и е пали вози
Без вложување