Број на оглас: 3781954
Објавен на: 24.06.2022, 14:14
1 / 12

Земја во село Герман,Општина Ранковце

4 €
Квадратура:
8000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам 8000м2 земјиште на Герман планина,село Герман,место Модра Глава,со прекрасен поглед према школата и амбулантата,излегува на пат, има струја во плацот.Цена 4€/м2.