Број на оглас: 3781945
Објавен на: 24.06.2022, 14:14
1 / 12

ZEMJISTE NA GERMAN PLANINA

4 €
Квадратура:
8000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zemjiste vo selo German na mesto vikano Modra Glava,so prekrasen pogled prema shkolata i ambulantata,izleguva na pat,ima struja vo placot.Cena 4€/m2.