Број на оглас: 3779892
Објавен на: 12.05.2021, 03:26
1 / 5

KOMBE FIAT DUKATO 2.2

7.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tovarno kombe
FIAT DUCATO 2.2
2007GOD .
LONG VERZIA EXTRA SOCUVAN DONESEN OD BELGIA TOP SOSTOJBA PRED 2 NEDELI E REG NA MK tabli..
MOZE ZAMENA SO AUTO..
ZAMENA Druga Cena..