Број на оглас: 3778589
Објавен на: 09.11.2022, 01:43
1 / 4

5x130 5 x 130 so gumi 255 55 18 moze i bes gumi porsche

255 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
18
Ширина на бандаж:
8.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
130
Ширина на гума:
255
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


bandasite se staklo original germanski bbs