Број на оглас: 3778539
Објавен на: 08.05.2021, 22:30
1 / 7

Se prodava Renault Master 07god so 16sedista

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Renault Master
2007god
2.5DCI 6stepen menuvac
240.000 km
16 sedista
Klima
Avtomatska vrata
Info na tel 070368295