Број на оглас: 3777001
Објавен на: 08.04.2021, 16:18
1 / 3

Gumi 225 75 16C

По Договор
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
225
Висина:
75
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Polovni gumi