Број на оглас: 3774476
Објавен на: 05.05.2021, 00:45
1 / 3

Ресивер

100 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Продавам ресиверAKG UHFSR40 diversity со фрекфенција 812 MHz.