Број на оглас: 3773183
Објавен на: 04.05.2021, 21:38
1 / 5

AGREGAT ROBIN EY 20 2KV

250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava japonski benzinski agregat 2kv vo dobra sostojba.Moze da se prikluci:mesalica,brusalica,bormasina I dr.