Број на оглас: 3772163
Објавен на: 04.05.2021, 23:50
1 / 11

Bandasi Ronal Za BMW F10, F01, F07 so zimski gumi Michelin

390 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
18
Ширина на бандаж:
8J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
235
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Vozeni na F10 komplet so 20 strafa.
Michelin gumi proizvedeni 2017 god.
235 45 R18