Број на оглас: 3771464
Објавен на: 13.05.2021, 19:45
1 / 12

Delovi za Fiat Punto 1.7 Dizel

По Договор
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
53 kw / 72 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za Fiat Punto 1.7 Dizel, 53 KW so elektrika na prozori.
Informacii na tel. 076376385