Број на оглас: 3769445
Објавен на: 04.05.2021, 22:22
1 / 5

Volvo FL7

6 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Волво ФЛ7.. во одлична состојба, ,со поминати 500илјади километри, сервисиран(масло, филтри), сменети на сите тркала гуртни, солидни гуми, сандук 7.20метри, интардер(блокажа) . Носивост 15тони. Мала потрошувачка! Камионот нема ниту една мана!