Број на оглас: 3767715
Објавен на: 04.05.2021, 21:10
1 / 12

SE PRODAVA Peugeot 206

1.859 € Цената е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pezo 206 dizel 1.9 obicen dizel vo vozno stanje so promenet nof zaden trap moze zamena so moja doplat za gzip tojota ili mitcubisi REGISTRIRANO CELA GODINA.