Број на оглас: 3766075
Објавен на: 07.05.2021, 15:01
1 / 10

Se prodava Audi A4 3.0 178kw 250ks quattro motor

12.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
178 kw / 242 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 3.0 178kw 250ks quattro V6 motor euro 5 servisiran vo porche Skopje so servisna kniska 4 novi letni gumi + felni i 4 novi zimski gumi + felni. Kolata moze da se vide vo sekoe vreme tel kontakt 071350780