Број на оглас: 3765643
Објавен на: 05.05.2021, 01:19
1 / 6

Kawasaki KX 80

1.150 € Цената е фиксна
Марка:
Kawasaki
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
2000
Модел:
Kx 80
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Kawasaki KX 80
Alarm
Novi zvezdi proks Nov lanec RK
CENA 1150€ fiksna