Број на оглас: 3765363
Објавен на: 30.11.2022, 16:06
1 / 4

Pojacalo snagator i aktivna skretnica

120 € 7.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Bass snagator so aktivna skretnica. Snagatorot e praven so dosta skapi i kvalitetni komponenti, ima eden izlez koj ima 300 wati ke dobiete dosta moken i kvaliteten bass zvuk podobro i od kupecki snagatori. Ima trafo od 1000 wati tesko e 14,5 kg. Snagatorot odi komplet so aktivnata skretnica. Aktivnata skretnica e pravena i dosta kvalitetna so potenciometri bez sasija..