Број на оглас: 3764426
Објавен на: 03.05.2021, 21:52
1 / 5

Mercedes E220, 2003 g.

4.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Mercedes E220,
Godina na proizvodstvo 2003,
150 KS, so 4 novi gumi i mnogu dobro socuvan za godinite.
Mozna zamena za Kombe Sprinter.
Mob. za info: 070-241-292
Lokacija Debar