Број на оглас: 3764343
Објавен на: 04.05.2021, 17:52
1 / 5

Bandazi 5x100 R 15 golf 4

4.500 МКД Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
6J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi R 15 5x100 za grupacija wv. So solidni gumi, CENA 4500
Tel 071259196