Број на оглас: 3762035
Објавен на: 29.09.2021, 13:00
1 / 1

ПЕРФЕКТНО ДОМАШНО МАКАЛО ОД ЛУК

200 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Подготвена храна

Вид на оглас: Се продава


Домашно макало од лук-посно,
подготвено на оригинален начин. Идеално за претстојниот период. Подобрете го вашиот имунитет и воедно уживајте во префинетиот вкус на најдоброто макало. Праќаме по сите градови низ Македонија.
НАПОМЕНА: Макалото се продава во тегли.
Тел. за нарачки:
078 829 218