Број на оглас: 3760918
Објавен на: 14.05.2021, 05:54
1 / 3

Busenje so dijamantski kruni

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Busenje na beton i armiran beton so dijamantski kruni.
Cena po dogovor