Број на оглас: 3760749
Објавен на: 05.05.2021, 09:39
1 / 7

Canon 5D Mark II - kako nov 10.000 shutter count

По Договор
Резолуција:
20,1-25 Мегапиксели
Марка:
Canon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Canon 5D Mark II , kako nov so site dodatoci vo kutija, samo 10.000 okiadi , plus dodaten Canon Focusing screen i CF kartica.
Canon 50mm f/1.8 objektiv - nov vo kutija.

Moze zamena za pomal i poevtin fotoaparat.

075 215-770