Број на оглас: 3759397
Објавен на: 07.05.2021, 07:59
1 / 9

VW Touareg Highline oprema

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
178 kw / 242 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Touareg full oprema so servisna istorija napraven e golem servis na 215.000 nova turbina so garancija, site kaisi i vodna pumpa, service na avtomatskio menjac, nov pdf filter, 2 para gumi (zimni i letni) letnite se kupeni 2020 1 sezona se vozeni isto imat i osiguruvanje.
za povejke informacii javete se na 076205800
Cena po dogovor