Број на оглас: 3757898
Објавен на: 21.10.2021, 17:16

Mralino

15 €
Квадратура:
2343 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo opstina Ilinden s. Mralino vo mesto vikano Ezeriste. Placot e do pat so cista dokumentacija pogoden za gradba. Cena 15 evra i cenata ne e fiksna moznost za dogovor na lice mesto.