Број на оглас: 3757822
Објавен на: 09.05.2021, 07:43
1 / 3

SAF OSOVINI

По Договор Цената е фиксна 1 €
Валентин
Ул. Бистра 78а
Битола

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve SAF Osovini kompletni Odlicna sostojba.
Cena: po dogovor.
za poveke na tel 070817597 Viber/WhatsApp.

Потврден огласувач
 Валентин (претпријатие)