Број на оглас: 3757511
Објавен на: 27.10.2021, 00:00
1 / 6

Mitsubushi Grandis 2.0 TDI

4.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Grandis
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Мицубиши Грандис 2.0 ТДИ
-140 КС со 7 седишта
-2006 година,178.000 км
-има се од опрема
-направени голем сервис (сменет ребраст каиш комплет со затегачи водна пумпа, комплет уље со сите филтри) нема никакви дополнителни вложувања,добри гуми...
Регистрирана со зелен картон до Мај 2021 година
TELEFON ZA KONTAKT 070528523