Број на оглас: 3757095
Објавен на: 04.05.2021, 16:36
1 / 3

Prodavam zvucnici Electro Voice

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Prodavam trosistemski zvucnici Electro Voice 2x400 vati vo odlicna sostojba, za povekje informacii na tel 070426395 moze i viber ili wats ap