Број на оглас: 3757017
Објавен на: 06.05.2021, 12:09
1 / 6

RIBOLOVNA OPREMA EFTINO

По Договор

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


7 пар тапи 300 ден
4 пар тапи 200 ден
9 пар тапи 150 ден
Сите врвови и прстени 1000 ден
70 пар 2 куки (канџи) 350 ден
4 моталици 150 ден
Тел 076 888 233