Број на оглас: 3755803
Објавен на: 06.05.2021, 20:57
1 / 9

YAMAHA R1.2008G.ODLICNA SOSTOJBA

5.400 € Цената не е фиксна 5.500 €
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2008
Модел:
R1
Километри:
40000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Dobra rabota na motorot originalni spoljeri novi gumi lanec zapcanici akomulator..