Број на оглас: 3753230
Објавен на: 03.10.2021, 19:14
1 / 12

Passat CC

10.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat CC 2.0TDI DSG 2010god.
Kolata e so full oprema moze da se vide i proba po vas izbor