Број на оглас: 3751492
Објавен на: 10.05.2021, 01:16
1 / 4

hyundai H-1 termoking

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Hiundai h-1
2009 godina
termoking ispraven
2.5crdi
125kw
registriran cela godina
150.000km realni
servisna kniska
kupen od hyundai makedonija
moze zamena
realni ponudi
kes extra cena
075393219
075393219