Број на оглас: 3751312
Објавен на: 18.05.2021, 19:03
1 / 4

Celicni bandazi za golf bandasi felni

7.493 МКД 7.494 МКД
Марка:
Други
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Celicni bandasi za golf 3 original vw
So Zimski gumi
Vozeni dve sezoni se gleda po slikite
078-324-075
Moze zamena za 5*112