Број на оглас: 3750327
Објавен на: 04.05.2021, 11:00
1 / 2

delovi za\od golf 2

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1991
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
843 kw / 1146 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi za golf 2 disel,motor i menjac prodadeni