Број на оглас: 3749571
Објавен на: 07.05.2021, 15:45
1 / 7

prodavam audi a3 sportbek

12 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


super sostojba inf.071686952